Nasze Portfolio

 

Gadżety przyrodnicze do sklepików

To co najbardziej uwielbiamy robić. Rysować zwierzaki i tworzyć piękne pamiątki. Nasze gadżety można kupić w kilku sklepikach, na bieżąco je tworzymy. Chętnie podejmiemy się kolejnych projektów tego typu.

Zaproszenia Ślubne i papeteria

Tworzymy projekty weselne od a do z. Jeśli coś Ci wpadło w oko, zapytaj nas o personalizację, wycenę oraz czas realizacji 🙂 Możemy dowolnie zmieniać, materiał, druk, rysunki itp.

Projekty na plastrach drzewa

Plastry drewna to bardzo wdzięczny materiał, projektujemy na zamówienie medale, magnesy, szyldy, ozdoby. Możemy doradzić, albo stworzyć dla Ciebie projekt i wykonać na różnej wielkości plastrach. Masz pytania odnośnie wyceny, pomysłu, czasu realizacji ? Napisz do nas, odpowiemy na wszelkie pytania i doradzimy.

Projekty dla firm

Prowadzisz pracownie hand made, potrzebujesz drewnianych etykiet do prezentacji produktów ? a może prowadzisz kawiarnię ? Może mamy coś dla Ciebie!

Szyldy

Zajmujemy się projektowaniem i produkcją szyldów oraz tablic różnych formatów. Masz pomysł na swoją restaurację, kawiarnię, albo chcesz mieć niepowtarzalny numer domu? Szyldy wykonujemy na różnych sklejkach, drewnie, w dowolnych kolorach i kształtach. Napisz do nas jeśli masz pomysł, a doradzimy i wycenimy projekt.

Gadżety ślubne i okolicznościowe

Zajmujemy się projektowaniem i wytwórstwem oprawy ślubnej od a do z. Napisz nam swój pomysł i myśl przewodnią.
Wymyślimy resztę 🙂

Przedstawimy część naszych najciekawszych realizacji.